بهترين مدرسه فوتبال کرمان


تعاريف و ويژگي هاي بسياري زيادي براي مدرسه فوتبال خوب ارائه شده است. شايد ساده ترين بيان اين باشد که مدرسه فوتبال خوب مدرسه اي است که بچه ها در آن جا لذت ببرند و براي رفتن به باشگاه لحظه شماري کنند. اين يک ويژگي مهم براي مدرسه فوتبال کودکان مي باشد که غالب بازيکنان آن را بچه هاي کم سن سال تشکيل داده باشند.


ولي براي بازيکنان بزرگتر قضيه کمي متفاوت تر است و علاوه بر ويژگي ذکر شده آن آکادمي بايد برنامه مناسبي براي بازي کردن بازيکنان در ليگ هاي حرفه اي داشته باشد. تا بازيکنان به محض اينکه اين توانايي را پيدا کردند که در مسابقات رسمي بازي کنند، مسير براي آن ها هموار باشد.


 


بازيکنان براي کسب موفقيت در فوتبال بايد بيش از هر چيز به رضايت مربي خود توجه کنند. رضايت مربي از نحوه عملکرد بازيکن در مسابقه و تمرينات به عوامل متععدي بستگي دارد. که بازيکن بايد تمامي آن ها را رعايت کند.


نحوه عملکرد مربي و چگونگي زير نظر گرفتن شاگردان از سوي مربي يکي ديگر از ويژگي هاي حائز اهميت در انتخاب يک مدرسه فوتبال حرفه اي مي باشد.


 


همانطور که مي‌دانيد، فوتبال يکي از شغل‌هاي پردرآمد در همه‌ي دنياست. تقريبا همه‌ي آقاپسر‌ها دوره‌اي از زندگي خود را صرف بازي فوتبال و مسابقات در رده‌هاي مختلف و گل کوچک در محله کرده اند. اما تعداد کمي از اين عاشقان فوتبال توانسته‌اند به رده‌هاي بالا و تيم‌هاي مطرح برسند.


 


خوشبختانه امروزه توجه بيشتري به فوتبال پايه مي‌شود و مراکز ورزشي و مدرسه فوتبال‌هاي مختلفي در سطح شهر مشغول پرورش استعداد‌هاي کودکان سرزمينمان هستند.


 


تضمين سلامت بازيکن


اولين و مهم‌ترين دغدغه‌ي والدين، سلامتي روحي و جسمي فرزندشان است. يک مدرسه فوتبال خوب بايد داراي کادر پزشکي مجرب و دلسوز باشد تا در صورت بروز مشکل به کمک بازيکنان بيايد.


 


متاسفانه در کشور ما اين مسئله هنوز کاملا رعايت نمي‌شود و کمبود حضور پزشک در جلسات تمريني مدارس فوتبال به شدت احساس مي‌شود. آکادمي فوتبال پارسيان داراي پزشکان متخصصي است که هر لحظه و هر ساعت در کنار کودکان شما حضور دارند و در صورت وجود مشکل در سريع‌ترين زمان ممکن آن را رفع خواهند کرد.


 


همانطور که مي‌دانيد فوتبال، ورزشي پر برخورد بوده و برخورد‌هايي که ممکن است از ناحيه‌ي سر و صورت به وجود آيد مستم رسيدگي در زمان بسيار کوتاه است. پس تک تک ثانيه‌ها با ارزش بوده و آماده بودن پزشک در کنار زمين مي‌تواند آرامش خاطري براي بازيکنان و والدينشان باشد.


 


همچنين آکادمي فوتبال کرمان قبل از شروع هر ترم با انجام معاينات و تست‌هاي پزشکي - ورزشي، وضعيت سلامت بازيکنان را پيگيري کرده و در پرونده‌شان ثبت ميکند.


 


استفاده از به‌روزترين روش‌هاي آموزشي


آموزش اصولي فوتبال از نکات مهمي است که مدارس فوتبال بايد به آن توجه کنند. در مدرسه  فوتبال شاهين کرمان، مربيان پر تلاش و زحمتکش در حوزه آموزش فوتبال، مسلط به جديدترين علوم ورزشي و آموزشي هستند و با توجه به استعداد‌هاي هر بازيکن، مهارت‌ها و تکنيک‌ها را به آن‌ها آموزش داده و باعث شکوفايي استعداد‌هاي نهفته‌ي فوتباليست‌هاي کوچک شما خواهند شد.


 


جلسه با والدين و ارائه گزارشات


يک مدرسه فوتبال خوب بايد جلسات متعدد و منظم با والدين ترتيب داده و آن‌ها را در جريان پيشرفت‌ها و نقاط قوت و ضعف فرزندشان قرار دهد. در آکادمي فوتبال کرمان، والدين مي‌توانند در کلاس‌هاي روانشناسي و کلاس‌هاي اصول صحيح تغذيه سالم که توسط متخصصان مجموعه برگزار مي‌شود، شرکت کنند.


 


سکوي پرتاب به مراتب بالاتر


اکثر والديني که فرزندانشان را در مدارس فوتبال ثبت نام مي‌کنند، قطعا آرزو‌هاي بسياري براي رسيدن آن‌ها به مراحل بالاتر و تيم‎هاي مطرح و حتي تيم ملي کشورمان را دارند. پس يک مدرسه فوتبال مطمئن بايد به شما اين اطمينان را بدهد که فرزندتان در چند سال آينده به مدارج عالي دست خواهد يافت.


 


در مدرسه فوتبال کرمان، بازيکنان مستعد در هر رده‌ي سني شناسايي شده و جهت حضور در تيم‌هاي ليگ برتري و تيم ملي معرفي خواهند شد. همچنين در پايان هر ماه بازيکن برتر از لحاظ اخلاق و فني مورد تشويق باشگاه قرار مي‌گيرد تا ساير بازيکنان نيز در اين رقابت سالم شرکت کنند.


 


اهداف و برنامه‌هاي آکادمي فوتبال شاهين


حفظ و نگهداري بازيکنان مستعد و برنامه ريزي براي ترانسفر شدن آن‌ها به تيم‌هاي برتر ايران


راه اندازي وب سايت باشگاه شاهين با امکانات فراواني، چون ثبت نام آنلاين و….


راه‌اندازي شعب مختلف در کرمان و شهر‌ستان هاي کرمان


راه‌اندازي آکادمي فوتبال بانوان


در اين مطلب سعي کرديم تا شما والدين محترم را با وظايف يک مدرسه فوتبال خوب آشنا کنيم تا بدانيد که فرزند شما هم مي‌تواند ليونل مسي يا رونالدوي آينده باشد اگر نسبت به حقوق خود آگاه باشيد و فريب مدارس فوتبال سنتي و تقلبي که فقط دنبال پول شما هستند را نخوريد و با تحقيق و تفحص بهترين‌ها را براي فوتباليست با استعدادتان انتخاب کنيد.


 


در مدارس فوتبال شاهين کرمان، فوتبال در سطوح مختلف آن از مبتدي تا پيشرفته و از سنين 6 تا 15 سال آموزش داده مي شود جهت ثبت نام در آکادمي حرفه اي آموزش فوتبال و همچنين بهترين مدرسه فوتبال در کرمان مي توانيد از طريق سايت باشگاه فوتبال شاهين کرمان با همکاران ما در ارتباط باشيد.


 


آکادمي فوتبال حرفه اي, آکادمي فوتبال حرفه اي در کرمان, بهترين آکادمي فوتبال در کرمان, بهترين مدرسه فوتبال در کرمان, مدرسه فوتبال حرفه اي در کرمان, بهترين مدرسه فوتبال

با بوت کمپ هاي برنامه نويسي درس کلاب يادگيري خيلي آسون شده

بهترين مدرسه فوتبال کرمان

اين داستان: معرفي “خدمت از ما”

فوتبال ,مدرسه ,بازيکنان ,کرمان ,آکادمي ,اي ,مدرسه فوتبال ,آکادمي فوتبال ,در کرمان ,حرفه اي ,مدارس فوتبال ,بهترين مدرسه فوتبال ,کرمان بهترين مدرسه ,براي مدرسه فوتبال ,فوتبال شاهين کرمان،

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

ترجمه مقاله دانلود نگارش و هلپر کتابهایی که خواندم بزرگترین پناه هنر جدید یوزرنیم و پسورد نود 32 دانلود برای شما دلتا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. جالبترین مطالب namayehbaranc مشاوران آموزش